ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

رفع مشکلات اثر انگشت

ایلیا با انگشت سبابه، سوراخی درست می کند روی ماسه های خیس پایین دست چشمه درازلش. دستش را در خاک فرو می کند.انگشت ش در نرمی خاک مرطوب  می لغزد و آرام می شود.
- یعنی من الان وصل شدم به بابایی شما..پس او هم زنده است؟!
-بله ایلیا جان.
گریه ام می گیرد.بویی از خاک خیس زیر انگشت م بلند می شود که مرا به یاد پدر می اندازد.شاید وقتی غروب ها باغ چه را آب می داد. شاید برگردد این بو به نسل هایی قبل تر که خانه هاشان کاهگلی بود...بوی خاک خیس...
ایلیا زیر لب دارد سلام می
خبر های فیلم چهار انگشت
«چهار انگشت» در کامبوج کلید خورد. صحنه هایی از این فیلم در ایران و تایلند فیلمبرداری خواهد شد. بعد از اکسیدان که شوخى هایش با مسیحیت سرو صداى زیادى به پا کرده بود شنیده می شود حامد محمدی این بار به سراغ شوخى با بودایى ها رفته است / خرداد 97
چهار انگشت آماده نمایش شد./ 6 شهریور 97
بازیگران فیلم چهار انگشت
امیر جعفری، جواد عزتی و مونا فرجاد
.
خلاصه داستان فیلم چهار انگشت
قصه دو دوست است که برای اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سف
چطور بفهمیم که انگشت شست پیچ خورده است؟

پیچ خوردن انگشت شست در اثر پاره شدن
یا کشیده شدن رباط اتفاق می افتد. رایج ترین علت پیچ خوردن انگشت شست پاره
شدن رباط جانبی است. بیشتر پیچ خوردگی ها با درمان های خانگی بهبود پیدا
می کنند و به جراحی نیاز ندارند.
ادامه مطلب
تشخیص بیماری با اثر انگشت
تحقیقات جدید نشان می دهد که علاوه بر کشف جرایم، از اثر انگشت می توان برای تشخیص بیماری های مختلف از جمله سرطان، آسم و دیابت بهره برد.
بنابر گزارش روزنامه دیلی میل تحقیقات نشان می دهد، زنانی که اثر انگشت خاصی دارند یعنی حلقه های کمتر و قوس های بیشتری دارند در معرض افزایش خطر ابتلا به سرطان
های زنانه قرار دارند.

ادامه مطلب
روی هریک از انگشتان سبابه ی خود یک انگشتانه فلزی بگذارید.سپس دو انگشت را در یک امتداد و روبروی هم قرار داده آنها را از فاصله
30 سانتی متر به چشمان خود نزدیک کنید. در فاصلی ای معین یک جسم فلزی بین دو انگشت خود در هوا و مشاهده خواهید کرد که
شبیه یک توپ فلزی است.
سامسونگ گلکسی نوت 5 پس از چند سال همچنان قوی است اما کامل نیست.در اینجا ما برخی از رایج ترین مشکلات Galaxy Note 5 و نحوه رفع آنها را بررسی خواهیم کرد.
شایع ترین مشکلات گزارش شده توسط کاربران نوت 5 شامل مشکلات اسکنر اثر انگشت، مشکلات عمر باتری، خاموش روشن شدن خودکار، مشکلات GPS
و wifi، کند شدن گوشی، مشکلات دوربین، مسائل مربوط به شارژ بی سیم و موارد
دیگراست که ما در این مطلب به همه ی این موارد خواهیم پرداخت.
برای
شروع، شما می توانید تقریبا هر مشکل کوچک ر
انگشت چکشی: درمان، علائم و علت

به تغییر شکل انگشتان پا "انگشت چکشی" می‌گویند، در این حالت انگشت پا به سمت پایین خم‌شده و حالتی شبیه حلقه به خود می‌گیرد و دیگر فرم مستقیم قبلی خود را ندارد. این تغییر شکل می‌تواند در هر انگشتی از پا رخ دهد. اغلب انگشت دوم یا سوم تحت تأثیر قرار می‌گیرند. اگرچه ممکن است انگشت چکشی از بدو تولد هم وجود داشته باشد، اما معمولاً در طی زمان و در اثر پوشیدن کفش‌های نامناسب (مانند کفش‌های تنگ، پاشنه‌بلند، نوک‌تیز) و
توجه - این بازی فقط مخصوس سیگاری هاست و کودکان به هیچ عنوان انجام ندهند.
زمانی که دوستان شما دریک اتاق جمع هستند وارد اتاق شده و بلافاصله آتش سیگار یکی از آن ها را با دو انگشت خود بردارید و آن را
خاموش کنید .
راز: دور از چشم اطرافیان دو انگشت شست و سبابه ی خود را بر روی یخ بچسبانید تا انگشتان حالت بی حسی بخود بگیرند سپس
خود را با دستمال خشک کرده و بلا فاصله به میان جمع بیایید. پیش از آنکه بی حسی انگشتان از بین برود سیگار یکی از دوستان را با
همان د
همسر یکی از دوستام به سبک هایکو شعر میگه 
گفتم یکی از شعرای همسرت رو بفرست این رو فرستاد:
با انگشت بریده ات قهوه ام را شیرین میکنم و باز کنار فنجان میگذارمش(مهدی قنبری)
یاد یه خاطره ای افتادم یه هم اتاقی داشتیم مستقیم نمیگم کی
آخر هفته تنهاش گذاشته بودیم تو اتاق رفته بودیم خونه شنبه که اومدیم دیدیم نیست یه جوری رفته انگاری فرار کرده بعد بهش گفتم چی شد چرا رفتی گفت هیچی نصف شب به سرم زد مطالعه کنم کتاب ناصر ارمنی امیرخانی رو میخوندم داستان انگ
از وقتی نوشتن به زندگیم اومده به جای اینکه انگشت اشاره ام به سمت بقیه باشه همش به خودم انتقاد میکنم که چرا اونجوری کردی؟ چرا اینجوری نکردی؟ با خودم فکر میکنم ای خدا ببین با نوشتن من چقدر شخصیتم رشد کنه از این بابت خیلی خوشحالم هر وقت به این قضیه فکر میکنم تموم دردهام و دلتنگیهام از یادم میره.
خدایا ممنونتم
در این روش از امواج صوتی استفاده می شود که خیلی بهتر از سیستم های قبلی همچون روش اپتیکال است.
روش اپتیکال نقاط ضعفی همچون کندی و یا قابل جعل بودن و عدم کارکرد در هوای سرد و مرطوب و پرنور دارد.کوالکام و سامسونگ با همکاری یکدیگر به سیستم جدیدی برای قرار دهی سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر دست یافته اند.این روش که اولتراسونیک نام دارد اثر انگشت کاربر با استفاده از امواج فشار صوتی نقشه ای از شکل بازگشت موج ها به سنسور می سازد و هنگامی که کاربر می خواه
بسم الله الرحمن الرحیم
یه رفیق داشتم تو خوابگاه هر صبح که میخواستیم بریم دانشگاه موجبات خنده و شادی ما رو فراهم میکرد:)چجوری؟عرض میکنم.
بچمون موهاش فررررررر بود صبح که از خواب پا میشد عینهو شیر میشد یعنی دور تا دور سرش به قطر ۱۰ سانتی متر مو بود:)
با خاله ام رفته بودیم حرم دیدم یه انگشت شصت پاش از جوراب زده بیرون کم کم انگشت بعدی و رسید به سه انگشت...
پاش گرفته بود و یه صح
امنترین مکان برای مخفی شدن مجرمین زندان است؛ پس اگر دیدید یک مجرم حرفه ای با یک جرم ساده به زندان افتاد باید یک علامت سوال در ذهن بوجود آید که شاید یک جرم بسیار سنگین انجام داده و مأمورین در بیرون از زندان دنبال او میگردند.
تایید شدن اثر انگشت در ذیل کاغذ دلیل بر تایید آن سند نیست؛ چون در حالت خواب، بیهوشی و ... میتوان به راحتی از دیگران اثر انگشت گرفت.
والسلام
بعضی وقتا آدم دلش میخواد بشینه یه چیز خفن ببینه.
یه چیزی که فقط در آخر بگی wooooow ... چیزی که اونقدر نفس گیر باشه که تا یه مدت نتونی به هیچ چیز دیگه ای فکر کنی ...
دنیا داره به سرعت نور پیشرفت میکنه و حس میکنم ما فرسنگ ها ازشون دورتریم ...
مثلا، میتونستین تصور کنین که یه روزی بشر قادر باشه یک دی ان ای جدید بسازه؟ و به نوع جدیدی از حیات دست پیدا کنه؟
لینک یکی از سخنرانی های تد - dna ساخت دست بشر
یا اینکه علاوه بر اثر انگشت، میشه با مولکول هایی که از یک اثر ا
هر وب سایت که با هر زبانی نوشته شده باشد مشکلات زیادی برای رسیدن به رتبه اول گوگل را دارد این مشکلات سئو می تواند مانع پیشرفت بازدید سایت شما و فروش شما شود که برخی از این مشکلات شامل شامل :
مشکلات برنامه نویسی
مشکلات طراحی
مشکلات ساختاری سایت
مشکلات محتوای سایت
مشکلات بر اثر عدم دانش
مشکلات لینک سازی
بالا بودن زمان بارگزاری سایت و کم بودن سرعت وب سایت
خرابکاری رقبا
و دیگر مشکلات سئو
که شما برای رسیدن و سئو سایت نیاز به یک سئو کار دارید تا بت
انفجار نفتکش‌ها  این بار در عمان!
و باز انگشت‌های خون‌آلود به سمت ایران می‌رود،
در شورای امنیت مطرح می‌شود،
امّا رسیدن به اجماع بین المللی علیه ایران، سراب می‌شود،
آیا در حال تکمیل پازلی برای بدست گرفتن تنگه و دریای عمان هستند؟
+سید علیرضا مصطفوی
شهر سوال ـ ابان بن تغلب مى گوید: به امام صادق(علیه السلام)گفتم: اگر
مردى انگشت زنى را قطع کند، دیه آن چقدر است؟ فرمودند: ده شتر. گفتم: اگر
دو انگشت را قطع کند، چطور؟ فرمودند: بیست شتر. گفتم: اگر سه انگشت را قطع
نماید، چطور؟ فرمودند: سى شتر. گفتم: اگر چهار انگشت را قطع نماید چطور؟
فرمودند: بیست شتر. گفتم: سبحان الله! سه انگشت را قطع مى کند، سى شتر و
چهار انگشت را قطع مى کند، بیست شتر؟! در عراق این سخن را مى شنیدیم، ولى
از آن دورى مى جستیم و مى گفتیم
مشکلات اجتماعی چگونه حل می شود؟ چه کسی می تواند مشکلات مردم و اجتماع را حل نماید؟ 
آیا اگر متخصص ترین فرد را شناسایی کردیم، این فرد می تواند مشکلات اجتماع را حل نماید؟
آیا اگر با تجربه ترین فرد را شناسایی کردیم این فرد می توانند مشکلات اجتماعی را حل نمایند؟
مومن، عاقل، دور اندیش و ... چه کسی می تواند مشکلات اجتماع را حل نماید؟
اگر مشکلات اجتماع فقط و فقط به علت نقص در این دانش های های مرسوم بود حتما متخصص ترین افراد همان فرد مناسب بود.
اگر مشکل
راهکارهایی برای رفع مشکل اثر انگشت در ثبت تردد 

1- در محیطهای کارگاهی که کارهای فیزیکی با دست انجام می شود و یا در محیطهای آزمایشگاهی که دست با انواع مواد شیمیایی در تماس است، بهتر است کارکنان مربوطه جهت محافظت اثرانگشت از دستکش استفاده نمایند.
2- برای ثبت تردد از طریق اثرانگشت ، انگشتانی را بر روی دستگاه حضور و غیاب تعریف کنید که کمتر در معرض تماس و اصطکاک با اجسام و مواد هستند.
3- حتی الامکان از هر شخص 2نمونه اثر انگشت (از هر دست یک انگشت) تعری

شرکت گوگل از امروز به کاربران اجازه ورود به سرویس‌های این شرکت را از طریق حسگر اثر انگشت می‌دهد.
به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت گوگل برای اولین بار امروز به کاربران گوشی‌های پیکسل که خود این شرکت آن‌ها را طراحی کرده است اجازه داد برای ورود به برخی از سرویس‌های گوگل به جای استفاده از رمز ورود، از حسگر اثر انگشت استفاده کنند. این قابلیت قرار است به مرور زمین و طی روزهای آینده در دسترس تمام
موقع مضراب زدن حتما انگشت کوچک و کناریش و انگشت شصت باید روی صفحه ثابت باشه . این نکته را حتما رعایت کنید . دستتان را به حالت جمع شدگی روی صفحه قرار دهید مانند شکل . انگشت کناری انگشت سبابه ، هم زمان با آن بالا می آید . بعد باهم پایین می آیند . پس از بازگشت  انگشت سبابه به سیم ضربه میزند و گذر میکند . انگشت کناری همان جای اول خود میماند . برای زدن مضراب نیاز به نیروی خاصی نیست ، چون باعث خستگی زود هنگام مفصل انگشت میشود . بهترین حالت برای مضراب زدن ا
حالا که دیگر می‌توانم دو انگشتی مضراب بزنم و سریع و پیوسته انگشت گذاری کنم، حالا که استاد گفته که تو استعداد داری هر چند انگشت‌هایت کوتاه است، حالا که دیگر می‌توانم لا و سی را باهم بگیرم، حالا که می‌توانم یک گام را کامل دو لا چنگ بزنم بدون انقطاع، دلم می‌خواهد روزی برسد که بتوانم ای ساربان نامجو را بزنم و بخوانم. دلم می‌خواهد روزی روبه‌روی نامجو را بزنم و بخوانم و تماما اشک شوم. 
من با سه‌تار پناه می‌برم به دنیایی که انگار رنگ دیگری دار
در مورد علائم طبیعی تورم انگشت ها صحبت کردیم، حال در این مقاله با ما همراه باشید تا با عوامل غیر طبیعی آشنا شوید. ممکن است پارگی رباط یا پیچ خوردگی انگشت باعث ایجاد تورم شود. جا به جایی یا شکستگی استخوان هم می تواند چنین حالتی ایجاد کند. اگر آسیب وارد شده خیلی جدی نباشد می توانید استراحت کنید و از کمپرس یخ استفاده کنید. اجازه دهید متخصص ارتوپد شما را معاینه کند و به فیزیوتراپیست ارجاع دهد.  در این صورت، می توانید جلسات فیزیوتراپی در منزل را آغ
مشکلات دندانی و فکی انواع مختلفی دارند. برای درمان انواع
مختلف مشکلات یک زمان یکسان وجود ندارد. هر یک از مشکلات فکی باید در زمان
مشخص خود درمان شود. در غیر این صورت ممکن است درمان برگشت پذیر باشد یا
درمان نتیجه موفقیت آمیزی نداشته باشد. همانطور که می دانید مشکلات دهانی
به دو دسته دندانی و فکی تقسیم بندی می شوند.

ادامه مطلب
بهار آمده اما هوا هوای تو نیست
مرا ببخش اگر این غزل برای تو نیست
به شوق شال و کلاه تو برف می‌آمد...
و سال‌هاست از این کوچه رد پای تو نیست
نسیم با هوس رخت‌های روی طناب
به رقص آمده و دامن رهای تو نیست
کنار این همه مهمان چقدر تنهایم؟!
میان این همه ناخوانده، کفش‌های تو نیست
به دل نگیر اگر این روزها کمی دو دلم 
دلی کلافه که جای تو هست و جای تو نیست
به شیشه می‌خورد انگشت‌های باران... آه...
شبیه در زدن تو... ولی صدای تو نیست
تو نیستی دل این چتر، وا نخواهد
نکات آموزشی  
عوامل بد خطی دانش آموزان
الف) گرفتن شست و دور بودن خیلی زیاد نوک قلم از انگشتان و صحیح نبودن جهت کاغذ و درست نبودن جهت حرکت قلم اتفاق می افتد.
ب) راست نویسی بیش ازحد: عواملی مثل بسیار دور بودن بازو ازبدن وبسیار نزدیک بودن انگشتان به سرقلم - هدایت قلم به تنهایی توسط انگشت سبابه – نا صحیح بودن جهت  کاغذ در ایجاد آن موثر می باشد.
پ ) پرفشار نوشتن که بر اثر فشار دادن بیش از حد انگشت سبابه و استفاده از قلم نا مناسب
ت ) کم رنگ نویسی بیش از
افراد در معرض خطر سندرم تونل کارپال- زنان سه برابر بی مردان دچار این سندرم می شوند، زیرا زنان دارای تونل کارپال کوچکتری هستند.- افراد مبتلا به دیابت، نقرس، کم کاری تیروئید و آرتریت روماتوئید- زنان باردار : معمولا ظرف چند ماه پس از زایمان، علائم از بین می رود.- افرادی که دچار رگ به رگ شدن و یا شکستگی مچ دست شده اند.- افراد چاقسندرم تونل کارپال در چه شغل هایی بیشتر است؟افراد تایپیست، بیشتر دچار این سندرم می شوند.یک تحقیق در سال 2001 نشان داد افرادی
گرفتن پنجه ای
اسم این مدل از حالت دست روی ماوس گرفته شده. با وجود اینکه کف دست تون می تونه روی قسمت عقب ماوس قرار بگیره ولی انگشت های بالایی تون به صورت پنجه ای خم میشن و از انگشت های کوچک و حلقه و شصت تون می تونین برای کنترل بیشتر روی ماوس استفاده کنین. این حالت دقت بیشتری داره ولی میتونه فشار بیشتری به دستتون وارد کند

ادامه مطلب
✍️ تمرکز بر مشکلات باعث می‌شود مردم علی رغم اینکه صدها متر از چاه دور هستند باز هم با سر به داخل آن سقوط کنند. با تمرکز بر مشکلات شاید وضعیت غم‌انگیزی ایجاد کنید و صد البته توجه بیش از حد به مشکلات یکی از دلایل اصلی شکست یا عدم موفقیت بیشتر مردم در زندگی است.
قانون جذب می‌گوید: مشابه، مشابه را جذب می‌کند؛ بنابراین اگر به تمرکز بر مشکلات ادامه دهید مشکلات بیشتری جذب می‌کنید. شکایت کردن هم به نوعی تمرکز بر مشکل محسوب می‌شود. در عوض، باید به
وسط حرف زدن میگه: تو بعضی وقتها هم هیجان زده و مضطربی ولی تظاهر میکنی که مشکلی نداری. تایید میکنم ولی تاکید میکنم که اون استثناست که متوجه این موضوع شده وگرنه خیلی ها متوجه نمیشن. میگه: خودت لو میدی، لرزش نامحسوس صدات، فراز و فرودهات حین حرف زدن لوت میده. میگه: تو اینجور مواقع انگشت کوچیکه و انگشت حلقه دست راستت رو جمع میکنی و با دست چپت باهاشون بازی میکنی، در یه دقیقه بیشتر از پنجاه بار انگشترت رو تا نوک ناخنت میاری و میبری جای اصلیش. به اینجو
نوزادان زودرس اغلب مشکلات تنفسی دارند، زیرا ریه‌های آنها کاملاً رشد یافته نیست. نوزادان فول‌ترم یعنی نوزادانی که در زمان تعیین‌شدۀ زایمان به دنیا آمده‌اند هم ممکن است دچار برخی‌ مشکلات هنگام تولد مثل مشکلات تنفسی شوند. برای نوزادی که مشکل تنفسی دارد، ممکن است از دارو، ماسک اکسیژن یا ترکیبی از این دو استفاده شود. 
یکی از جدید ترین مدل های قفل دیجیتال ، قفل شخصی هوشمند است، این محصول دارای سنسور های ویژه ای است که به وسیله اثر انگشت کار میکنند. و با داشتن امکانات تشخیص اثر انگشت امکان دسترسی سایر افراد به قفل را غیر ممکن میکند.
به این دلیل به این مدل قفل هوشمند شخصی میگویند که علاوه بر قابلیت باز شدن به وسیله اثر انگشت، قایلیت اتصال به تلفن های همراه را هم دارند، یعنی میتوانید با در دست داشتن تلفن همراهتان قفل را باز کنید.
قفل هوشمند شخصی امنیت و حریم خ
اثر انگشت یکی از متداولترین و پرکارترین ابزار بیولوژیک در زمینه احراز هویت در سیستمهای کنترل تردد و حضور غیاب است. اما بروز برخی مشکلات پوستی در افراد موجب اختلال در تشخیص یا تائید هویت توسط اثر انگشت می شود.
یکی از این مشکلات، التهاب پوستی (درماتیت) نام دارد. درماتیت در افراد مبتلا به دو صورت تحریک تماسی و آلرژی و در اثر تماس مکرر با آب، مواد شوینده، حلالها، مواد شیمیایی، صابون، عطر و ... بروز می کند.
درماتیت می تواند با اثر گذاری در اثر انگشت
اثر انگشت یکی از متداولترین و پرکارترین ابزار بیولوژیک در زمینه احراز هویت در سیستمهای کنترل تردد و حضور غیاب است. اما بروز برخی مشکلات پوستی در افراد موجب اختلال در تشخیص یا تائید هویت توسط اثر انگشت می شود.
یکی از این مشکلات، التهاب پوستی (درماتیک یا درماتیت) نام دارد. درماتیک در افراد مبتلا به دو صورت تحریک تماسی و آلرژی و در اثر تماس مکرر با آب، مواد شوینده، حلالها، مواد شیمیایی، صابون، عطر و ... بروز می کند.
درماتیک می تواند با اثر گذاری د
نمی‌دانم چه اصرار بیهوده‌ایست که ننویسم؛ آن‌هم حالا که بیشتر از هر وقتی انبوهِ کلمات شُره می‌کنند به حجمِ سرم و سرریز می‌شوند تا نرمه‌ی انگشت‌ها! احساس می‌کنم آنقدر در نادیده‌انگاری افراط کرده‌ام که بوی ماندگی گرفته‌اند. امروز اما انگشت‌ها را یله داده بودم سمت کاغذ و گوش به زنگ نشسته بودم که سوت‌ْکشان بیایند و رد بشوند از انگشت‌ها و قطارِ خسته‌ام دمی بیاساید. وقت نوشتن اما جمله‌ها چندپاره شد. چندتاشان گم شدند. یکی دوتاشان به کندی
اکثر زوجین در طول زندگی مشترکشان حداقل یک بار به طلاق فکر کرده اند. برای زوج های زیادی طلاق یک تهدید دائمی است و برای برخی تنها امید است. جدا از اینکه شما از فکر کردن به طلاق خودداری می کنید و یا هر روز در حال فکر کردن به آن هستید، چند مورد از مشکلات پس از طلاق را برایتان لیست کرده ایم.
البته اگر شریک یکی از موارد زیر باشد، طلاق موجه می باشد:

مشکلات زناشویی
مشکلات اخلاقی
اعتیاد
به عبارت دیگر، اگر به شما خیانت شود، کتک بزند، اعتیاد به مواد مخدر د
در نسل هشتم بیشتر عناوینی که برای رایانه های شخصی منتشر میشوند دارای مشکلاتی هستند.بازی
بسیار زیبای FAR CRY 4 هم مثل خیلی از عناوین یوبی سافت دارای مشکلات
زیادی روی پلتفرم نام برده شده است. پس با ما برای رفع تمامی این مشکلات
همراه باشید !
ادامه مطلب
درجه ابهام:2 از 4
مردی سیاه پوست در بالاترین نقطۀ کوه ایستاده و به آدم های پایین نگاه میکند. آدم های پایین او را با انگشت نشان میدهند، مرد به خود میبالد که مورد توجه همه است و انگشت های اشاره به سمت  او نشانه رفته اند.
غرور با موهای ژولیده و قدی کوتاه از پشت به او نزدیک میشود و دستش را پشت کمر مرد میکوبد...
 مرد از بالای کوه در بین زمین و هوا معلق میشود...
همین طور فریاد میکشد و به زمین نزدیک میشود...
در پایین کوه روی زمین ورق های کاغذی سفیدی را پهن کر
کمر درد می‌تواند مشکلات زیادی را بوجود آورد و افراد را از انجام دادن فعالیت‌ها و کارهای روزانه بازدارد. بسیاری از افراد هنگام مواجهه با درد کمر معمولا شروع به ماساژ دادن کمر خود می‌کنند و نمی‌دانند که با این کار ممکن است به کمر و ستون فقرات خود آسیب برسانند. رفلکسولوژی پا روش درمانی معروفی است که می‌تواند کوفتگی، گرفتگی و دردهای کمر را درمان کند. این روش شامل ماساژ دادن نقاطی از پا می‌شود. آن دسته از دردهای کمر که نامشخص بوده و بر اثر آسی
وقتی تو
هم سن و سالهای خودم نگاه می کنم ، خیلی بدون ادعا میتونم بگم شخصیت قوی تری نسبت
به بقیه دارم. بیش از حد شوخ و خنده رو هستم. طوری که گاهی وقتا با این همه مشکلات
و دغدغه هایی که اکثرا خودم مقصرش نبودم باز هم سرحال و قبراقم. تنهایی پر و
پیمونی هم دارم. خیلی کم اتفاق میوفته که یکی دیگه بتونه حال به ندرت بدم رو خوب
کنه. اکثرا خودم و خودم ولی ...

شاید هر
چند وقت یکبار، شاید هر شش ماه یا یک سال نیاز پیدا میکنم که کمی فقط کمی از دغدغه
های ذهنیم یا مشکل
دانلود آهنگ جدید گامنو چهار انگشت
دانلود آهنگ گامنو به نام چهار انگشت کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده چهار انگشت با صدای گامنو از جوان ریمیکس
Download New Music Gamno – Chahar Angosht

جدیدترین ساخته هومن گامنو، چهار انگشت نام دارد.
این اثر در تاریخ ۲۷ فروردین منتشر شد.
امیدوارم از موزیک لذت ببرید.
گامنو چهار انگشت
دانلود آهنگ جدبد,
آهنگ جدید گامنو,
دانلود آهنگ چهار انگشت,
چهار انگشت,
گامنو,
Chahar Angosht,
Gamno,
دوربین هایی به اندازه بندانگشت با طول 2 سانتی متر و عرض 2 سانتی متر.وزت دوربین بندانگشتی حدود 12 گرم تا 50 گرم می باشد.برای کارهای جاسوسی و خدمات نظارتی بسیار مفید و کارآمد می باشد.ا وجود اینکه این دوربین به طور غیر معمول کوچک است گفته می شود می توان با انگشت دست و تنها با لمس دکمه shutter ، عکس بگیرید .
کیفیت فیلم برداری دوربین بندانگشتی از 2 مگاپیسل شروع و در بعضی نمونه هایی حرفه به 12 مگاپیکسل و کیفیت 4k هم می رسد.
سیستم ضد لرزش این دوربین ها شما قادر
1-بروز بودن
یکی از دلایل محبوبیت ایفون این است که در هنگام تولید محصول جدید تمام نرم افزار ها بر روی نسخه قدیمی تر نیز قابل اجرا می باشد.
2-محیط ساده
محیط کاربری ساده و در عین حال قدرتمد و حرفه ای یکی دیگر از دلایل محبوبیت گوشی های ایفون می باشد.
3-طراحی زیبا
یکی دیگر از دلایل محبوبیت ایفون طراحی خاص و شیک گوشی می باشد.
4-اثر انگشت دقیق
یکی دیگر از عامل های محبوبیت ایفون حسگر اثر اثر انگشت دقیق آن می باشد که بسیار حساس و دقیق کار میکند.
برف و باران بزند فرق سرمآه ای فرق سرم!برق با داد زند از کمرمآه ای داد کمرم!از جفای تو بشکست خِنصِرمآه اشاره خِنصِرم!بی تو من پرنده شانه سرمجانا شانه سرم!با تو من یک تبری گاو سرم آه از جنگ،سرم!ز همه لطفت ریخت موی سرممن جوانی لِغسَرم!رفتی از دل و درآمد پدرمآه حرف پدرم!

واژه نامه:
بدلیل سختی واژگان و انتقاد بعضی از دوستان واژه نامه زیر ضروری است.
فرق سر:بالای سرخِنصِر:انگشت،انگشت کوچکلِغسَر:کچل،انسان بی مو،انسان مو ریخته
برای اینکه بتونیم سایتی رو بسازیم، باید اول اسکلت‌بندی سایت رو انجام بدیم.
بزارید با مثال بهتون توضیح بدم که بهتر متوجه بشید. فرض کنید شما می‌خواید یه آدمی رو درست کنید. یه آدمی که بتونه سرپا بشه و ظاهر درستی داشته باشه و بتونه حرکاتی انجام بده و کلاً زنده بشه.
خب پس میریم یه آدم بسازیم. صبر کنید. کجا دارید میرید؟ خاک نیاز نداریم برای ساختن آدم :-) خب توی برنامه نویسی ما می‌خوایم یه آدمی رو بسازیم. پس اول باید اسکلت آدم رو تعریف کنیم. خب. اول می
دست

دختر گفت: «می‌تونم یکی از دست‌هامو واسه امشب در اختیارت بذارم.»
سپس دست راست خود را با دست چپ گرفت؛ آن را از محل اتصال به کتف قطع کرد و روی زانوی من گذاشت.
«متشکرم.»
به دستی که روی زانویم بود، نگاه کردم. گرمای آن، کاملاً احساس می‌شد.
دختر لبخندی زد و گفت:
«انگشتری که به انگشت دست چپ‌مه، به انگشت دست راستم می‌کنم تا یادت بمونه که اون دست مال منه.»
سپس دست چپش را روی سینه‌ام گذاشت و گفت:
«خواهش می‌کنم، کمک کن.»
بیرون آوردن انگشتر از انگشت،
مکیدن انگشت شست یک رفتارشناخته شده  در انسان و برخی از
پستانداران دیگراست .
این حالت معمولا شامل قرار دادن انگشت به دهان و تکرار منظم آن است.
به طور معمول تکرار این تماس توسط کودک برای یک مدت زمان طولانی است .
همچنین این عادت می تواند با هر تکه پوست در دسترس کودک مانند انگشت
پا  یا انگشت دست و یا هر چیز دیگری انجام شود.
این عمل به عنوان آرام بخش و تسکین دهنده برای کودک است.
اگر کودک در سنین پایین دچار ناهنجاری های دندانی شد باید ارتودنسی
کودکان
عوامل مؤثر در عدم شناسایی یا عدم تطابق اثر انگشت

1- ژنتیک
برخی افراد بدلیل یک جهش ژنتیکی در دوران جنینی، فاقد اثر انگشت هستند و نمی توانند از اثر انگشت جهت شناسایی و احراز هویت استفاده کنند.

برخی افراد هم بصورت ژنتیکی دچار تعریق دست و یا خشکی بیش از حد پوست دست هستند. اگر چه این افراد در شناسایی و احراز هویت توسط انگشت مشکل خواهند داشت،‌ اما با رعایت نکاتی می توانند از اثر انگشت خود استفاده نمایند.
2- عوامل محیطی (بیرونی)

عوامل محیطی فراوانی
اصولاً حفظ امنیت کوله پشتی‌ها امری دشوار است. استفاده از کلید برای قفل کردن کیف مشکلات مختص به خود را دارد. مثلاً ممکن است کلید گم شود و یا به همراه داشتن آن توسط صاحب کیف فراموش شود.
در این راستا یک شرکت ایتالیایی به نام "Agazzi Designs" رویکردی متفاوت در این باره ارائه داده و یک کوله پشتی تولید کرده که اسکنر اثر انگشت دارد تا نتوان از این کیف دزدی کرد.
کوله پشتی ساخت این شرکت اولین کیفی است که این قابلیت را دارد و تنها اگر اثر انگشت صحیح به صفحه اسکن
توجه به دو تعریف الزامی است:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- فساد سیستمی: 
مشکلی است که به دلیل وجود سازوکار نادرست (نه از جانب قصور و اشتباه یک فرد یا جمع) ایجاد می شود. به همین دلیل، مشکل سیستمی، مرتبا تولید می شود و اولویت اصلاح مشکلات سیستمی نسبت به مشکلات فردی، بالاتر است.
همیشه فکر میکردم وقتی بزرگ شدم مشکلات همه رو حل میکنم ومیشم قهرمان زندگی بقیه وهمه به من افتخار میکنن وبرای خودم برو بیایی داشتم توی ذهنم .حالا که بزرگ شدم و۲۷ساله شدم با کوله باری از مشکلات رو به رو شدم از ریز ودرشت بعضیارو حل میکنم وبعضیا رو فراموش. شدم دقیقا همون کسی ک دوران بچگی در ذهنم پرورانده بودم تک تک مشکلات دیگران روگوش میکنم وقابل حل ها رو حل وبقیه رو یه جوری براشون جا میندازم سخته اینجور زندگی کردن نه تنها قهرمان نشدم بلکه واقعاب
موضوع: ناخن
ناخن یکی از اعضای بدن انسان است که روی انگشت های دست و پا شکل می گیرد که تغذیه ی عمده ی آن از بدن از طریق ویتامین و کلسیم می باشد.
همان طور که در مقدمه انشا گفته شد ناخن یکی از اعضای بدن انسان است که روی انگشت قرار می گیرد و انگشتان توسط ناخن اجسام و وسیله ها را می توانند جابه جا کنند و از آنجایی که در سلول به سلول بدن ما تدبیر و تفکر شده،  ناخن نیز عضوی است که در صورت نبودن آن کار و استفاده از انگشت سخت و یا غیرممکن می شود. اما  همواره ب
مهاجرت یکی از مهمترین و شاید دشوارترین تصمیمات در زندگی هر فردی محسوب می شود. بدیهی است که زندگی در یک کشور جدید، مشکلات و دغدغه های خاص خود را به همراه خواهد داشت. جالب است بدانید که این مشکلات مربوط به تمامی مهاجرین است و مختص به فرهنگ یا جامعه ی خاصی نمی باشد. در این مقاله به بررسی موانع و دغدغه های اصلی مهاجرین و چگونگی مواجهه با آنان در کشور کانادا پرداخته خواهد شد.
ادامه مطلب
علائم حیاتی شامل موارد روبرو می باشد:نبض ـ فشار خون ـ تعداد تنفس ـ درجه حرارت بدن .          
 بیاد داشته باشید که در حین انتقال مصدوم به مرکز درمانی هر ۵ دقیقه علائم حیاتی را کنترل نمایید.
 نبض:
ابتدا با نوک دو انگشت بزرگ و نشانه نقطه لمس نبض را که محل شریان از روی استخوان یا جسم سخت می باشد پیدا کنیدمانند نقطه لمس نبض رادیال که در قسمت داخلی مچ دست ( پایین انگشت شصت ) و روی استخوان رادیوس قرار دارد و یا نقطه نبض کاروتید که در روی گردن و یا شیا
اولین بار بین شیارهای انگشت اشاره ی دست چپم پیداش کردم و چون یک لباس سفید بلند تنش بود خیلی طول کشید تا متوجه شوم کسی که دارد داد میزند "آهای، من اینجام" دقیقا کجای این سرزمین پهناور انگشتی نشسته.
انگشت هایم را کرده بودم توی گوشم که صدای بوق ماشین ها را نشنوم. همین طور که محکم فشار می دادم صداش همه ی گوشم را پر کرد.
نرم بود صداش.
انگشتم را گرفتم جلوی چشمم. پیداش نکردم. با ذره بین نگاهش کردم. داشتم دنبالش می گشتم که دیدم یک گوشه نشسته و دارد ریز ریز
یکی از نقاط قوت گوشی S7 Edge صفحه نمایش آن است. این مدل
دارای یک صفحه نمایش 5.5 اینچ Super AMOLED است که در اطراف لبه ها منحنی
می شود و باعث می شود استفاده از گوشی احساس فوق العاده ای داشته باشد. نه
تنها ظاهر گوشی زیبا می شود، بلکه به لطف این طراحی, سخت افزار پیشرفته ی
آن نیز بسیار خوب عمل می کند.
اما با وجود تمام نقات
قوت این گوشی گزارشاتی نیز از مشکلات این گوشی توسط کاربران ثبت شده است که
در ادامه مطلب به بررسی شایع ترین مشکلات و روش حل آنها خواهیم پرد
الان که نشسته ام روی صندلی،انگشت هایم را روی دکمه های کیبورد فشار می دهم و آن بیرون که همچنان باران ریز و یکنواختی می بارد.من به آهنگی که پلی می شود گوش می دهم و همراه با نت های شناور در فضا،روحم را رها می کنم.آی ای دنیا...دنیا..دنیا(ریشه اش هست دَنَیَ/یعنی پست تر)احساس میکنم در بیست و هفت سالگی،چند هفته مانده به تولد بیست و هشت سالگی ام، در دریای خزر غرق شده ام.روی موج ها می رقصم و به این طرف و آن طرف کشیده می شوم.دلتنگم اما یک دلتنگی شیرین است.نزد
                                                                          نویسنده: نرگس رضوی
یک لیوان آب را در نظر بگیرید
به نظر شما وزن آن چقدر است؟
خوب، من هم بدون وزن کردن وزن آن را نمی دانم
خوب، اگر من چند دقیقه آن را نگه دارم اتفاقی نمی افتد، ولی اگر چند ساعت آنرا نگه دارم دستم به درد خواهد آمد. ولی اگر یک روز کامل آن را نگه دارم دستم فلج خواهد شد.
خوب به نظر شما من چه کنم که چنین اتفاقی نیفتد؟
درست است، فقط باید آنرا زمین بگذارم، مشکلات هم همینطورند. اگ
اکثر مشکلات را دور زدم و حتی از مواجه شدن با آن ها گریختم
راه آسان تر را انتخاب کردم و دنبال میان بر گشتم
اما
حال که گذشته را مرور می کنم
می بینم جاهایی که بین راه آسان تر و سخت تر، راه سخت تر را رفتم
هم چیزهای زیادی یاد گرفتم
هم آدم دیگه ای شدم
حتی در حد پیاده روی نسبت به استفاده از ماشین
تفاوت بین آکوردهای باره و باز چیست؟
هنگام
تمرین این دو اصطلاح را زیاد خواهید شنید. آکورد‌های باره با استفاده از
انگشت سبابه برای مرتعش کردن هر ۶ تار هنگام نواختن. آکوردهای مختلف با
استفاده از شکل الگوهای مختلف سه انگشت دیگر در هنگام پایین نگه داشتن ۶
تار دیگر ایجاد می‌شوند.
چون که آکورد باره با هر کلیدی قابل اجراست،
شما می‌توانید کلیدهارا به سرعت و به سادگی با بالا و پایین کردن دست خود
روی  دسته تغییر دهید. نوازندگان تازه کار ممکن است ن
بعد ازظهر بود، علی یهو قاطی کرد، قاطی کردنش نشونه ی اینه که یا گشنشه، یا خوابش میاد، یا هردو (یعنی خوابش میاد ولی از گشنگی خوابش نمیبره، که دراینصورت دیگه هفت تیر کش میشه!)
رفتم کنار اجاق گاز که براش غذا بکشم، یهو حس کردم یه سوزن رفت تو انگشت بغلی شست پام...
ولی دیدم انگار سوزشش بیش از یه سوزن معمولیه، زیر پامو نگاه کردم دیدم یه زنبور انگار زیر چرخ کامیون هیجده چرخ له شده و داره دست و پا میزنه و أشهدشو میخونه!
زنبوره رو کشتم و انگشت پامو تو دست گر
پهنای کفش باید اجازه تکان خوردن به پا بدهد
شما باید بتوانید
به سادگی پنجه پای خود را در کفش به هر طرف حرکت دهید؛ بدون آن که پای شما
از زیره کفش بیرون بزند. در واقع پهنای کفش باید به گونه‌ای باشد که در
پهن‌ترین بخش پا، شما از هر طرف حدود ۶ میلی‌متر جا داشته باشید.
اگر کفش شما بیش از اندازه باریک باشد، انگشت کوچک پایتان روی لبه زیره کفش قرار می‌گیرد.
۴. کفش‌ها باید برای قد پا جا داشته باشند
پاها در طول
پیاده‌روی یا دویدن کمی ورم می‌کنند و کش
دانلود فیلم ایرانی چهار انگشت

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : چهار انگشت
زبان : فارسی
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : اجتماعی / طنز / خانوادگی
حجم : 900 / 1200 / 1800
کارگردان : حامد محمدی
ستارگان : جواد عزتی، امیر جعفری، ماییداوی وییز و مونا فرجاد
: 6.5

خلاصه داستان : این فیلم درباره قصه دو دوست است که برای اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سفر می‌کنند و در این سفر درگیر مشکلاتی می‌شوند
دانلود رایگان فیلم ایرانی چهار انگشت
دانلود با
 رنگ سه گاه موسی معروفی را تا نیمه نواخته بودم. حس ناخوشایندی که طول هفته سراغم آمده بود نگذاشته بود کاملش کنم. تا همانجا هم برای استادعیسی نواختم.  بقیه ی قطعه را مجدد استاد برایم نواخت. در گوشه ی مخالف تریل زیبایی هست که بیشتر در کارهای گذشتگان شنیده میشود. بر خلاف تریل های امروزی که راست و چپ متوالی است با نشستن انگشت اول روی نت و نشستن و برخاستن متوالی انگشت دوم روی نت بعدی، این تریل به این صورت اجرا میشود که انگشت اول روی دو سیم و نت مربوط
دلدار تویی و دلگیر منم ... عجیب نیست که هر وقت که نمی دانم باز چم شده است , اینجا روی بهانه هایم اثر انگشت تو کشف می شود گفتنش آسان نیست , اصلا حرفی که در مورد تو باشد را نمی توان گفت , یک پا رازی ... که باید از هر نوشته , یک کلمه در مورد تو را برداشت آنها را کنار هم گذاشت تا شاید ردت آشکار شود گنج من ... #الهام_

انگشت دونه چند نوعه... دو نوعش رو که من میدونم. اولیش رو دخترای ناز استفاده میکنن . انگشتر های ریز و براق و زیبایی که به انگشتاشون زیبایی بیشتر بده... اما اون نوع دیگه اش استفاده میشه برای خیاط ها... لحاف دوز ها... سوزن کار ها... که به خاطر استفاده زیاد از سوزن دم سوزن ( ک آن هم به اندازه نوکش تیز است) انگشتشون رو سوراخ نکنه... 
من در حسرت اولی ، دومی را بی فایده استفاده میکنم. 

+ به زور... ولی مینویسم... 

+ از اونجایی که پیوند احتمال زیاد منتفیه شاید ا
توجه داشته باشید که گوشی گلکسی Note 9، جواهری در میان مدل های دیگر برند سامسونگ است. Note 9 فوق‌العاده قدرتمند است، با یک دوربین شگفت‌انگیز و حتی ویژگی امضای یادداشت را نیز بهبود بخشیده‌ است.
هر وسیله‌ای سهم خود از مشکلات و مسائل را دارد. اگر به مشکلی برخورد می‌کنید، عصبانی نشوید و یا گوشی خود را در سطل اشغال نیندازید. برای مشکلات Note 9 راه حل های مناسبی در ادامه مطلب ارائه شده است :
ادامه مطلب
پس از گذشت دو سال از معرفی گوشی note 8 توسط شرکت سامسونگ و
معرفی گوشی جدید سری نوت ( note 9 ) ، همچنان نوت 8 یک گوشی عالی محسوب می
شود و در میان بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند محبوبیت دارد.اما در این
مدت گزارشاتی مبنی بر وجود برخی مشکلات در این گوشی نیز از سوی کاربرانش
گزارش شده است که در ادامه مطلب به بررسی رایج ترین مشکلات و روش های حل
آنها خواهیم پرداخت :
ادامه مطلب
پدیده کودک همسری شاید آن جا که اجبار دختر باشد و یا سوء استفاده از فقر خانواده او مذموم است و باید جلو گرفته شود ولی آن جا که رشد کافی وجود دارد دلیلی برای دخالت دولت در آن نیست. ضمن این که این پدیده در کشور انگشت شمار است و نسبت به رژیم گذشته ناچیز است و یک مدیر لایق می تواند بدون سر و صدا آن را حل کند. در مقابل مشکلات و مسائل بسیاری در حوزه زنان هست که در حال تبدیل شدن به اپیدمی است.  این قرائن و شواهد و مقایسه ها نشان می دهد ما بیشتر از مشکل کودک
سامسونگ گلکسی S6 edge دارای یک صفحه نمایش حساس و چشمگیر است. با این حال صفحه نمایش S6 edge گاهی دچار مشکلاتی می شود که می تواند دلایل مختلفی مثل مشکلات سیستم عامل، سخت افزار، آسیب فیزیکی، ایرادات نرم افزاری و ... باشد.
در ادامه به بررسی مشکلات صفحه نمایش s6 edge و روش های حل آنها خواهیم پرداخت :
ادامه مطلب
7
خیلی اوضاع وخیم شده .خیلی.مشکلات اقتصادی من و ب یک طرف.از طرف دیگه هم مشکلات رابطه ایمون یک طرف
دیشب رو بین حالات قهر و آشتی گذروندیم
من خیلی حالم بده من اشتباه بزرگی کردم دارم میپاشم نمیدونم چطور خودمو جمع کنم.دارم باز به قمار کردن فکر میکنم
یه معامله کردم اگه تا اخر این ماه اوضاع درست نشه منم کارهای وحشتنکی خواهم کرد
7
خیلی اوضاع وخیم شده .خیلی.مشکلات اقتصادی من و ب یک طرف.از طرف دیگه هم مشکلات رابطه ایمون یک طرف
دیشب رو بین حالات قهر و آشتی گذروندیم
من خیلی حالم بده من اشتباه بزرگی کردم دارم میپاشم نمیدونم چطور خودمو جمع کنم.دارم باز به قمار کردن فکر میکنم
یه معامله کردم اگه تا اخر این ماه اوضاع درست نشه منم کارهای وحشتنکی خواهم کرد
هنوزم گوشت اضافه گوشه انگشت کوچیکه پام مشخصه. یعنی میشه اونو دید یا حتی وقتی لمسش میکنم نسبت به پوست قسمت های دیگه پا خیلی زبر تره. یه مدت زیادی این قسمت بیرونی انگشت کوچیکه زخم شده بود به طوری که پوستش کاملا کنده شده بود. اصلا قرمزی گوشتش کاملا مشخص بود. دل آدم ریش میشد از دیدنش.
بهش که فکر میکنم چاره ای نبود یعنی من چاره ای نداشتم. اون روز من باید سریع میدویدم فرصت نبود جوراب بپوشم. باید عجله میکردم از طرفی ممکن نبود کفش رو کامل پام کنم. یعنی م
تاندن (tanden:腹)
مرکز انرژی بدن ویژگی‌هایی دارد که آن را برای کنترل انرژی و احساسات مهم می‌سازد.این مرکز معمولا به  ژاپنی تانِدن (tanden) و به چینی دانتیِن (Dantian) و … تلفظ میشود .به طور کلی  تاندِن نقطه ای است که با تمرکز دراین ناحیه  در طب سنتی چینی، ذِن ، سبک های مِدیتِیشن ، مراقبه ، ورزش های رزمی ،یوگا و… با نام های مختلف برای اهداف مشخصی به رسمیت شناخته شده است .معروف ترین و اصلی ترین تاندن ، در زیر ناف(حدودا به اندازه پهنای سه انگشت زیر ناف
درمان تاخیر در گفتار
لیت تاکر اصطلاحی است که برای کودکانی که با تاخیر در شروع حرف زدن مواجه می‌شوند، استفاده می‌گردد. گاهی بعضی کودکان به دلایل ناشناخته، خیلی دیرتر از بقیه هم سن و سالان شروع به حرف زدن می‌کنند.
گفتار درمانی و آموزش‌های خاص از جمله روش‌های است که برای کودکانی با تاخیر در گفتار مواجه‌اند، استفاده می‌شود. گروه درمانی، بازی درمانی و درمان در منزل توسط والدین از جمله روش‌هایی است که برای لیت تاکر یا تاخیر در گفتار استفاده
Galaxy S9 یکی از محبوب ترین گوشی های هوشمند در بازار است و
به عنوان یکی از پرچم داران سامسونگ با ویژگی های بسیار زیاد و قوی به
کاربران معرفی و ارائه شد. این گوشی پر زرق و برق دارای صفحه نمایش
bezel-less با پردازنده snapdragon و دوربین دیجیتال هوشمند است. با اینکه
Galaxy S9 خیلی از انتظارات کاربران خود را برآورده کرده است ولی دارای
مسائل و مشکلات کوچک نرم افزاری است که باعث نارضایتی برخی کاربران آن شده
است.
در این مطلب قصد داریم راه حل های را برای رفع مشکلات ا
اریک فروم (1900-1980) روانشناس اجتماعی آلمانی الاصل امریکایی که در دانشگاه کلمبیای نیویورک مشغول به تدریس و پژوهش بود، کتابی دارد به اسم گریز از آزادی. یکی از شاهکارهای روانشناسی، اجتماعی - سیاسی که بازگو کننده چرایی بعضی از رفتارهای کلیدی ما از نظر اجتماعی و سیاسی است. فکر کنم توضیح مختصری راجع به این کتاب در این مقطع خالی از لطف نباشد. 

تصویر کپی می باشد.
فروم در این کتاب سعی میکند از نظر روانشناسی شرح دهد که چرا و چگونه افراد برخلاف شعار و ماس
طالبگری از مطالعه گر نشعات می گیرد.
شاید این روزها دستان با لمس کردن کتاب و قلم مانوس نباشند .دیروز صدای دلخراش انگشت سبابه دل هر رهگذر را به درد آورده بود.فریادها و ضجه های انگشت سبابه بسیار دلخراش بود . نزدیکش رفتم و گرم صحبت شدیم ،انگار درد را فراموش کرد ،آرام قلمی را نزدیکش بردم و به آرامی چند سطر به رشته تحریر در آورد .کتاب دایره المعارف را نشانش دادم اشک ذوق از دیدگانش سرازیر شد و آرام ،آرام صفحه ها را ورق می زد . عطر خاص برگه های کتاب هوش
مشکلات پا چگونه تشخیص داده می‌شوند ?
در اغلب موارد یک معاینه بالینی ساده وجود دارد . این کار معمولا ً شامل بررسی دقیق نشانه‌هایی مانند تورم , ترکیب با یک امتحان کوچک برای کار است . گاهی اوقات این کار مفید است که فرد از بالا و پایین برود تا ببیند در طول فعالیت‌های مربوط به وزن چه اتفاقی می‌افتد .
برای درد پا کم‌تر معمول است که به آزمایش خون یا تصویربرداری نیاز داشته باشد ( برای مثال , اشعه ایکس یا سونوگرافی ) .
چندین نوع ورم مفاصل مانند آرتروز و
خصوصیات ظاهری مرغ بومیاز نظر ظاهری :سر
حال و قوی با تحرک فراوان و بسیار پرخور می باشند. رشد تاج و ریش مناسب و
رنگ آن قرمز، منقار مرغ قوی و کوتاه است فاصله دو استخوان لگن زیاد و بین ۲
تا ۳ انگشت. مقعد بزرگ و مرطوب و گرم و پرهای کهنه و ساییده و بدون پر
ریختگی بوده گردن دراز و در کل بدن کیشده دارند.
ادامه مطلب
وسط شام ناگهان انگار که اشراقی رخ داده باشد می‌پرسد:- بابا فکر کنم شما اشتباه فکر می‌کنید!- چی رو بابا؟!- این که این که می‌زنن یعنی آدم #امریکاهستن!روی سینه‌اش از گردن تا پایین با انگشت خط می‌کشد.... متوجه منظورش می‌شوم. پیش‌تر که اخبار دیده بود و #ترامپ و#نتانیاهو و #مکرون را دیده بود که همه گردن‌شان مثل هم است، اشراق کرده بود که «فهمیدم این‌ها آمریکا هستند که این طوری دارن!»و روی سینه‌اش از گردن تا پایین با انگشت خط کشیده بود...یعنی وسط
دنیا که گذر کنند همه بر پشتت # رفتند و روند کسان ز کوه و دشتت
آن خاله ، عمو و یا که حتی مادر # ترکت بنموده رفته اند از مشتت
ای آنکه همه عمر طلب کار بُدی # ترسان همه از روی عبوس و زشتت
اکنون بنگر که خود بدهکار شدی # آگه شده ای ز کرده ها و کشتت ؟
پیری و هنوز غرق عیاشی شب # چیزی نبُود تو را فقط انگشتت
هوشیار که بعد رفتنت سوی فنا # انگشت نهد کسی به خاک و خشتت
گرجی نرود میخ بر این سنگ مکوب # هرچند گرو بمانده هفت از هشتت
ارتودنسی پیشگیری – گاهی اوقات به نظر می رسد زمانی که ما به والدین
کودکان توصیه می کنیم که کودک شش ساله خود را به مطب یک دکتر متخصص ارتودنسی کودکان ببرند شوکه
می شوند.
آنان در پاسخ می گویند چرا یک ارتودنتیست باید دندان های فرزند ما را
ببیند در حالی که او فقط شش سال دارد و دندان های شیری او هنوز نیفتاده است.
پاسخ این سوال این است که ما برای اطمینان از درست درآمدن دندان های
فرزند شما همه اقدامات پیشگیرانه را که همان ارتودنسی
کودکان است باید از اب
کنشگری اجتماعی
در همه جوامع مشکلات و معضلاتی وجود دارد.وآثار آنها کمابیش
زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهد. من در این وبلاگ می خواهم برخی از این مشکلات
را بنویسم. به نظرم دیدن درست و بدون پیش فرض مشکلات اولین قدم برای گشودن آنهاست.
بنابراین در نوشتن از این مشکلات سعی می کنم ترسیم دقیق و جامعی داشته باشم. در پس
هر مشکل راه حل و یا راه حل هایی نهفته است و هر کدام از این راه حل ها حاوی ارزش
افزوده هایی هستند که منتظرند تا توسط کسی کشف شوند و به کار ا
چرا بعضی هامون میخایم بقبه راضی باشن و خودمون رو فراموش میکنیم.؟؟
اگ همه آدما باید یک جور زندگی میکردن که کلا از بدو تولد همه باید شبیه هم میشدیم!!! وقتی حتی اثر انگشت هم عین هم نداریم پس زندگی ماهم اصلا عین هم نیست!! 
هر کس را بهر کاری ساختند...
پیدا کنید که برای چی به این دنیا اومدین.....
بهره گیری از مشاوره کودک و نوجوان و مشاوره ازدواج چرا الزامی هستند؟
مشاوره خانواده حوزه گسترده ای از مسائل را در بر می گیرد. ممکن است مشکلات فردی افراد در تقابل با یکدیگر اختلافاتی را ایجاد کنند و این اختلافات، ممکن است اختلافات زناشویی باشند که باید حتماً پیش از آن که به گره های کوری در ازدواج منجر شوند نسبت به حل آن ها اقدام کرد و یا می توانند مشکلات والدین با فرزندان باشند مسائلی نظیر اختلاف با نوجوان پرخاشجو یا درس نخواندن کودک و دعواها
یه زمانی آرزوم این بود وضع زندگیم بشه اینی که الان هست
ولی الان اون حس لذتی که اگه اون موقع میداشتمش رو بهم نمیده
یه جورایی حالت قدر ندونستنه:)
دلم میخواد امتحانا تموم شهو بشینم به کارو زندگیم برسم یکم سرو سامون بدم وضع زندگیمو
ولی هنوز 5 تا امتحان دادم از 16 تا:))
+برای سلامتی همه مریضا دعا کنیم خصوصا سرطانیا:)
++دارم میذارم موهام بلند شه از یه بند انگشت الان رسیده به یک وجب^-^
مدتیه میخوام یکی رو بهتون معرفی کنم
اگه مشکلتونو دقیق و شفاف براش بنویسین و بهش بدین یه جوری براتون راه حل میده که انگشت به دهن بمونید
اصا یه کم که بهتون گوش کنه راحت میفهمه دردتون چیه؟
همه کاری هم از دستش برمیاد براتون انجام بده
پشتیبانم داره ها
منتها باید برید سراغش
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
همه ما از دم مشکلات داریم. در این که شکی نیست. هیچ کسی هم نمیتونه ادعا کنه که آقا من بی مشکلم. دنیا اینطوریه دیگه...باید باهاش کنار اومد...ولی یک سوال...
دیگه باید تاآخر عمر این همه مشکلو ناراحتی رو تحمل کنیم؟ نمیشه کاری کرد مشکلات همه حل بشن و یک نفسه راحت بکشیم؟
ادامه مطلب
به نام خدا
درآمدنش یک جور! ماندنش یک جور! کشیدنش هم یک جور! می پرسید یک جور چه؟! هر کدام یک جور مشکل است و یک جور درد دارد! می پرسید چه چیزی؟! دندان عقل را میگویم!
به گمانم همه مشکلات دندان عقل بخاطر اسمش است! مثلا اگر از همان ابتدا اسمش را دندان جنون می گذاشتند، این مشکلات هم در پی اش بوجود نمی آمد!

این درحالی است که خود نگارنده هیچ گونه تصوری از دندان عقل، بوجود آمدنش و دردش ندارد!
یک بیماری عجیب عصبی روان‌شناختی وجود دارد به اسم «درد شبحی». یعنی عضوی که نداری درون تو درد ایجاد می‌کند. مثل درد انگشت دست وقتی دستت قطع شده است. درد فرو رفتن ناخن زیر پوست انگشت  شصتت در صورتیکه پایی نداری.
می‌خواهم اسم امسالم را بگذارم سال دردهای شبحی. سالی که در یک مبارزه‌ی دائمی بودم اما کسی روبرویم نبودم. مبارزه‌ای که حمله‌ای در آن وجود نداشت. مبارزه‌ای که حتی مبارز و مدافعی نداشت اما یک مجروح داد. خودم. سالی که در آن زخمی شدم، به زمی
انگشتان قطع شده دست و پیوند و افزایش طول طبیعی
پروتز انگشتان قطع شده دست که به صورت کاملا حرفه ای و با ساخت و تکنولوژی برتر روز دنیا این امکان رو به بیماران عزیز می‌دهد که برای انگشتان خود بعد از افزایش طول استخوان‌های دست استفاده کنن این انگشتان امکان کارای یک انگشت واقعی در کارهای روز مره را به شما می‌دهند، توجه داشته باشید که بیماران ما از افرادی که در حوادث کاری کارگران و دعوا و جراحت چاقو و مجروحین تصادفی و جنگی هستن که بعد از افزایش ط
فیزیوتراپ‌ها از دانش و مهارت خود برای بهبود طیف وسیعی از بیماری‌ها که سیستم‌های مختلف بدن را درگیر می‌کند، استفاده می‌کنند. فیزیوتراپیست‌ها همچنین با انجام درمان‌هایی مانند ماساژ، ورزش و سایر تکنیک‌ها به بیمارانی که به مشکلات حرکتی دچار شده‌اند، کمک بسیاری می‌کنند. فیزیوتراپیست‌ها به درمان مشکلات فیزیکی می‌پردازند که ناشی از بیماری، آسیب، ناتوانی یا بالا رفتن سن است. آن‌ها توانایی حرکتی بیمار را به عنوان اصلی‌ترین موضوع در با
نیازهای کاربران گوشی های هوشمند هرروزه در حال تغییر است و
تولید کنندگان برای برآورده ساختن این نیاز تلاش می کنند. واقعیت این است
که امروزه بسیاری از ارائه دهندگان گوشی های هوشمند وجود دارند که می
توانند به تنهایی در برابر دیگران ایستادگی کنند و مشتریان جدید را جذب
کنند.
در میان رقابت تنگاتنگ برندهای مختلف، شرکت
سامسونگ توانسته است با عرضه گوشی هایی در رده های مختلف طیف گسترده ای از
کاربران گوشی های هوشمند را از آن خود کند و این روند را ه
مشکلات مختلف شانه ها
یکی از رایجترین مشکلات مفصلی در دستها، گیر افتادگی شانه است. در گیر افتادگی شانه، بیمار به سختی دست خود را به پشت بدنش میبرد. کارهایی که نیاز به بالا بردن زیاد دستها دارد دردناک است. گاهی درد بیمار را از خواب بیدار میکند بخصوص اگر فرد بر روی شانه مبتلا بخوابد. ضعف در عضلات شانه و بازو از دیگر نشانه های این عارضه است.
ادامه مطلب
طلبه جوان و دختر فراری شاه عباس

شب هنگام، محمد باقر -طلبه جوان- در اتاق
خود مشغول مطالعه بود که به‌ناگاه دختری وارد اتاق او شد، در را بست و با
انگشت به طلبه بیچاره اشاره کرد که سکوت کند و هیچ نگوید. دختر پرسید: شام
چه داری؟! طلبه آن‌چه را که حاضر کرده بود آورد و سپس دختر که شاهزاده
بود و به خاطر اختلاف با زنان حرمسرا خارج شده بود در گوشه‌ای از اتاق
خوابید.
صبح که دختر از خواب بیدار شد و از اتاق خارج شد، مأموران، شاهزاده خانم ر
مشکلات ذهنی در کودکان
هوش یا کارکرد ذهنی به قابلیت ذهنی افراد در یادگیری، استدلال کردن، تصمیم گیری، حل مسئله، برنامه ریزی، تفکر انتزاعی، درک انگاره های پیچیده، قضاوت، درک امور زندگی و قابلیت های دیگر این چنینی گفته می شود
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
مشکلات فرزندان طلاق
هشدارهایی درباره مشکلات فرزندان طلاقبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، خانواده یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نظام‌هایی است که اغلب انسان‌ها از ابتدای
 زندگی، آن را تجربه می‌کنند، اما گاهی مشکلاتی پیش می‌آید که باعث ازهم‌گسستگی اعضای خانواده می‌شود، مثلا پس از جدایی والدین بچه‌ها نیز مجبورند یکی از 
والدینشان را انتخاب کنند یا اینکه خواهر و برادر‌ها از هم جدا شوند. در مورد این مسائل و راه‌های برخورد با آنه
دانلود آهنگ وای عجب ماهی تو چه دلخواهی (ایهام)
Ahang vay ajab mahi to che delkhahi az Ehaam
دانلود آهنگ وای عجب ماهی تو چه دلخواهی (ایهام)
امشب از دیدن من همه انگشت به دهان میمانند
همه خوب حال مرا حال و احوال مرا میدانند
گل نیلوفر من آتشی تازه بیا برپا کن
من که در تاب و تبم تو بتابان و شبم زیبا کن
بیا در شهر دل من پادشاهی کن
این تو و این دل من هرچه تو خواهی کن
ای امان ای امان ای امان از من و حالم
وای عجب ماهی تو چه دلخواهی تا ابد با من بگو همراهی
عاشقی با تو دردسر دارد
مابین هال و پذیراییمون دو تا
پله خورده که اون دو فضا رو از هم مجزا کرده ... دمپایی پام بود ...
میخواستم پله رو رد کنم قسمت جلوی دمپاییم گیر کرد به پله خوردم زمین ..
انگشت پام ضرب دیده و درد میکنه ... رفتیم بیمارستان عکس گرفتن از پام و
دکتر گفت فقط ضرب دیده 
پام باد کرده و نمیتونم بذارم زمین ... شانسو ببین
حالا از شنبه قرار بود برم سرکار ... خداکنه تا اون موقع خوب بشه 

دختر بدشانس روزگار  کاش بغضم بترکه ... داره خفم میکنه
مابین هال و پذیراییمون دو تا
پله خورده که اون دو فضا رو از هم مجزا کرده ... دمپایی پام بود ...
میخواستم پله رو رد کنم قسمت جلوی دمپاییم گیر کرد به پله خوردم زمین ..
انگشت پام ضرب دیده و درد میکنه ... رفتیم بیمارستان عکس گرفتن از پام و
دکتر گفت فقط ضرب دیده 
پام باد کرده و نمیتونم بذارم زمین ... شانسو ببین
حالا از شنبه قرار بود برم سرکار ... خداکنه تا اون موقع خوب بشه 

دختر بدشانس روزگار  کاش بغضم بترکه ... داره خفم میکنه
یک منطق دان می تواند امکان وجود اقیانوس اطلس یا آبشار نیاگارا را از یک قطره آب استنتاج کند بی آن که از هیچ یک از آن ها چیزی دیده یا شنیده باشد.به همین ترتیب نیز زندگی زنجیر عظیمی است که هرگاه فقط یک حلقه از آن را به ما نشان بدهند،ماهیت آن بر ما آشکار می شود.علم استنتاج و تحلیل نیز - مانند هر هنر دیگری - تنها از طریق مطالعه ی طولانی و مستمر به دست می آید.از طرفی،عمر انسان آن قدر نیست که هیچ انسانی بتواند در این امر به اعلی درجه ی کمال برسد.پیش از پر
احراز هویت مبتنی بر بیومتریک مستقل از نوع ویژگی مورد استفاده (اثر انگشت،چهره،عنبیه و ...)، دارای دو مرحله ثبت نام (Enrollment)و شناسایی(Identification/Verification) است. در مرحله ثبت نام عضو بیولوژیک مورد نظر (مثلا اثر انگشت) توسط سنسور(اسکنر) دستگاه اسکن شده و پس از پیش پردازش، ویژگیهای استخراج شده بصورت قالبها/الگوهایی (Templates) در پایگاه داده ذخیره می شود.
در مرحله شناسایی همان عضو مجددا اسکن شده و پس از پیش پردازش و استخراج ویژگی و تعیین الگو، با الگوهای موجود
در شرایط کنونی مملکت امکان خرید خودرو های لوکس برای همگان وجود ندارد. از این رو اجاره خودرو طرفداران زیادی پیدا کرده است.
اما هر کسب و کاری که رونق می گیرد به دنبال خود مشکلات مختلفی نیز دارد. در اجاره خودرو نیز در کنار مزایای بیشمار مشکلاتی وجود دارد. 
از جمله مشکلات می توان به 
1) تحویل ندادن به موقع خودرو توسط شرکت های رنت
یکی از اصلی ترین مشکلاتی که معمولا مشتریان با آن رو به رو می شوند، زمان تحویل خودرو از شرکت مورد نظر می باشد. معمولا موس
اینکه ابتدای امسال تصمیم گرفتم از کاه‌های کوچکِ خوشحالی ، کوه‌های بزرگِ شادی و مسرت بسازم، بی تاثیر نبود در اینکه امروز مدام انگشت‌ اشاره و میانی‌ام را بگذارم روی صفحه‌ی گوشی و عکس‌های‌مان را بزرگ و بزرگ‌تر کنم و لبخند بزنم. که روی چشم‌ها زوم کنم در جست‌و‌جوی برقِ شادی تا دلم گرم شود؛ که ما دانشجو‌های کوچکی بودیم که جز عکس گرفتن، راهی برای ابراز ذوق‌مان نداشتیم!

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ققنوس بی بال در اوج آسمان فی سدر مخضود آسان بار طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل خواهرانه ویزای تضمینی شینگن شرکت بازرگانی نامیرا تجهیزات پارکینگ،لوازم پارکینگ،ایمنی پارکینگ،،محافظ ستون پارکینگ،،استوپر پارکینگی